SEO auditas ilgalaikiams verslo tikslams

Padidinkite savo internetinės svetainės organinį srautą, matomumą internete bei pozicijas Google, remiantis nuosekliu ir išsamiu mūsų specialistų atliktu SEO auditu. Taip sužinosite svetainės privalumus ir trūkumus.

80%

vartotojų ignoruoja mokamas reklamas, todėl PPC neatneša lankytojų srauto, kokį jūs norėtumėte turėti.

SEO privalumai verslui

01

SEO atneša pelną.

Užtikrina geriausią ROI palyginus su kitais skaitmeninės rinkodaros būdais.

02

SEO visada aktyvus.

Priešingai nei mokama reklama, SEO veikia 24/7.

03

SEO įtaka nesustoja augti.

Sprendimų pritaikymas proaktyviai prisideda prie svetainės rezultatų augimo.

04

Gerina investicijų grąžą (ROI) ilgalaikėje perspektyvoje.

Padidinkite verslo rezultatus

Jeigu dar nedirbate su SEO, prarandate potencialų vartotojų srautą, kuris galėtų pas jus apsilankyti. Taip neuždirbate tiek, kiek galėtumėte, ir pralaimite kovą konkurencingoje rinkoje.

SEO auditas – tai ilgalaikė investicija, leidžianti identifikuoti svetainės potencialą, pritaikyti ją vartotojams bei taip konkuruoti rinkoje.

Kyla daugiau klausimų?

  • Kokios įtakos SEO sprendimai turės įmonės augimui?
  • Kiek kainuoja SEO paslaugos?
  • Kokia priemone pradėti skaitmeninės rinkodaros veiksmus?
  • Koks mano vaidmuo SEO kampanijose?

01

SEO rezultatai priklauso nuo dviejų veiksnių: rinkoje esančių konkurentų bei anksčiau taikytų SEO veiksmų. 4–6 mėn. – tiek laiko įprastai prireikia pirmiesiems rezultatams pamatyti. Tai gali būti pajamų padidėjimas nuo kelių iki šimtų procentų. SEO paslaugų atnešami rezultatai auga palaipsniui ir yra ilgalaikiai, todėl tinkamai įgyvendinti jie turės vis didesnę vertę.

02

Atsakymas priklauso nuo verslo tikslų ir lūkesčių. PPC rezultatai pamatomi labai greitai, tačiau jūs mokate už kiekvieną paspaudimą ant reklamos. Nustojus mokėti, rezultatai dingsta. SEO rezultatams pasimatyti prireikia daugiau laiko, tačiau jie yra ilgalaikiai, nešantys didesnį ROI rodiklį. Rekomenduojamas sprendimas – investuoti į SEO ir PPC kartu.

03

SEO paslaugų kaina priklauso nuo kelių faktorių: jūsų esamos rinkos situacijos ir pozicijos joje, konkurentų, geografinių vietovių, kuriose norite pozicionuotis, raktažodžių, kuriais norite pritraukti vartotojus, jūsų verslo strategijos.

04

Darbas vyksta sparčiau, kai kartu randame bendrą kalbą. Norime matyti jūsų aktyvų vaidmenį įgyvendinant mūsų siūlomas rekomendacijas bei informuojant apie kitus jūsų verslo projektus ar pokyčius.

Kodėl Evolvery?

2008

Metai, kai pradėjome veiklą SEO srityje.

30+

Patyrusių specialistų, dar vadinamų Evolveriais.

500+

Mus pasirinkusių lokalaus ar tarptautinio verslo klientų.

Susisiekite dėl SEO audito

Parašykite mums ir kartu atrasime, kaip SEO auditas sukurtų vertę jūsų verslui.