Konversijų optimizavimas (CRO)

Investuojate į skirtingus reklamos kanalus ir jūsų tinklalapis sulaukia nemažo lankytojų srauto. Puiku. Tačiau kas nutinka daugiau nei 90% potencialių klientų? Jie ateina, pažiūri ir išeina. Daugelis – ir nebegrįžta. Pažįstama situacija? O gal…

Metas susipažinti su CRO

01

Geresnė vartotojo patirtis (UX)

02

Didesnis krepšelis ir daugiau pardavimų ar užsakymų

03

Pigesnė reklama

Kaip mes kuriame vertę su CRO?

Kurdami efektyvų CRO apgalvojame visas sudėtines proceso dalis. Mūsų patyrę specialistai yra įvaldę kiekvieną esminę optimizacijos sritį. Todėl CRO komandą sudaro: konversijų strategas, vartotojų elgsenos tyrėjas, CRO duomenų analitikas, konvertuojančių tekstų kūrėjas, UX dizaineris, CRO programuotojas ir CRO specialistas. Visi jie kartu ieško geriausių būdų, kaip auginti jūsų verslą internete. Mes siūlome 2 produktus, kurie jūsų lankytojus pavers pirkėjais:

UX auditas

Daugelis e-komercijos verslų praranda savo vartotojus prieš jiems atliekant pirkimo veiksmą. Taip dažnai nutinka dėl nepakankamai optimizuoto pardavimų piltuvėlio (angl. sales funnel).

Kliūtys, kurios sulaiko vartotoją nuo užbaigtos pirkimo kelionės dažniausiai yra paties verslo sukeltos ir nesunkiai išvengiamos. Pakanka vos vienos tokios kliūties, kad jūsų verslas nepasiektų maksimalaus savo potencialo organinėje paieškoje, reklamoje ir konversijose.

Tereikia minimalių pastangų tam, kad gautumėte vertę už kurią jau sumokėjote.

Konversijų optimizavimo (CRO) auditas ir testavimas

Konversijų optimizavimo auditas ir testavimas – procesai grindžiami tik duomenimis ir testavimu. CRO – ne vieta argumentacijoms „mums atrodo, jog tai turėtų veikti“. Remdamiesi duomenimis išanalizuojame vartotojo patirtis, kurios leidžia identifikuoti kritines vietas, kur apsipirkinėjimas nutrūksta prieš priimant sprendimą pirkti.Po tokios analizės iškeliame hipotezes bei įvardiname, kokių dizaino pokyčių, gerinančių vartotojo patirtis, reikia. Tada pradedame A/B testavimus.

Geriau pažinsite savo auditoriją

Kodėl žmonės atėję į jūsų puslapį nekonvertuoja? Kodėl vidury atliekamo veiksmo jie palieka jūsų tinklalapį? Arba kodėl vieni perka daugiau nei kiti? Į šiuos ir daugiau klausimų jums atsakys CRO/UX auditas ir juo paremtas konversijų optimizavimas.

Atpigs investicijos į srauto pritraukimą

Kursite malonią ir naudingą vartotojo patirtį, o lankytojai jūsų tinklalapyje atliks daugiau jums norimų veiksmų (konversijų) – parduosite daugiau ir užimsite didesnę rinkos dalį. Neinvestuojant papildomai į srauto pritraukimą, turėsite daugiau pardavimų arba tuos pačius pardavimus sugeneruosite su mažesnėmis investicijomis.

Mokėsite tik už rezultatą

Neimsime iš jūsų pinigų, jei nesukursime pamatuojamos vertės.

Remsitės patikimais duomenimis

CRO nėra vietos „man atrodo“ ar „man patinka“. Mes remiamės ne nuojauta ar įsitikinimais, mes naudojamės kiekybinės ir kokybinės analizės būdu gautais duomenimis.

Procesas

  • Briefing
  • Tyrimas ir
    analizė
  • Ataskaita ir
    rekomendacijos

01

Aptariame jūsų verslo tikslus, siekius ir prioritetizuojame juos remdamiesi mūsų metodologijomis

02

Pažvelgiame į esamą situaciją iš kelių skirtingų pusių – tiek iš analitinės, pagrįstos duomenimis, tiek stebėdami vartotojų elgseną.

03

Gaunate išsamią ataskaitą su rekomendacijomis tolesniems veiksmams.

Kodėl Evolvery?

100

metų testavimo

1 iš 3

mūsų testų laimi

159 mln.

pamatytų variacijų

Susisiekite dėl CRO/UX

Atsakysime į kilusius klausimus.